جزئیات خدمات و معرفی هایپر کلینیک روانشناسی مهر

جزئیات خدمات و معرفی هایپر کلینیک روانشناسی مهر

سوپروایزر خدمات پزشکی مهر

دکتر میرعون (مهران) موسوی؛ دکترای تخصصی روانشناسی سلامت، استاد دانشگاه و معاونت بهداشت و درمان هایپر کلینیک درمانی مهر، سوپروایزر بخش پزشکی و مسئول گزینش کلیه متخصصان و همکاران بخش درمان دارویی می باشند.

DR Mehran Mosavi دکتر مهران موسوی
سوپروایزر خدمات روانشناسی مهر

دکتر سایناز مودت؛ دکتری تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان، متخصص تشخیص و غربالگری، مدرس خانواده، درمانگر، استاد دانشگاه، مدرس کشوری سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، مدرس کشوری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران و بسیاری خدمات دیگر

DR saynaz Maveddat دکتر سایناز مودت -1-1
سوپروایزر خدمات مددکاری مهر

احمد اخوان عطار؛ روانشناسی کودک و نوجوان، متخصص تشخیص و غربالگری، مدرس بازی درمانی، مدرس موسیقی درمانی، مدرس نمایش درمانی، درمانگر، استاد مستر سازمانی، مدرس کشوری سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، مدرس کشوری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران و بسیاری خدمات دیگر

DR Ahmad Akhavan Attar دکتر احمد اخوان عطار
روانشناسی
روانشناسی

ما با توان اساتید مطرح کشوری و نیز همراهی و همکاری اساتید دانشگاهی بزرگ توانسته ایم در مجموعه هایپر کلینیک درمانی مهر، تمامی شاخه های تخصصی روانشناسی را گرد هم داشته باشیم و مفتخر به حضور بزرگان روانشناسی ایران هستیم

روانپزشکی
روانپزشکی

همیشه و همه جا، روانپزشکی باید در کنار روانشناسی قرار داشته باشد. این مهم یک ساختار ملموس در سراسر جهان می باشد.
حضور اساتید به نام و مطرح روانپزشکی کشور در مجموعه هایپر کلینیک درمانی مهر، یکی از مهمترین بخش های این مجتمع بزرگ پزشکی می باشد.

فیزیوتراپی

همه ما می دانیم فیزیوتراپی یکی از مهم ترین خدمات تخصصی هر مجموعه درمانی است. زیرا به صورت روزانه در معرض آسیبهای ناشی از سبک زندگی، سبک شغلی و شهر نشینی هستیم و بدن ما به طور معمول ممکن است آسیب های جدی در این حوزه را تجربه کرده باشد.
مجموعه تخصصی فیزیو تراپی سلامت مهر، با حضور متخصصان با تجربه و اساتید دانشگاهی، مفتخر است به ارائه خدمات کلینیکال، سیار و ویزیت در منزل، که آن را مایه مباهات خود می دانیم.

بینایی سنجی
بینایی سنجی

آسیبهای بسیاری در طول روز به چشمان ما واردمیشود و یکی از مهم ترین نیاز های سنجش و غربالگری برای عموم مردم بینایی سنجی می باشد.
ما در این مجموعه با بهره گیری از متخصصان با تجربه، تجهیزات روز دنیا و نیز برند های معتبر برای ارائه محصولات این حوزه، توانسته ایم گام موثری در هایپر کلینیک درمانی مهر برداریم و امید است با کنترل دوره ای جشمان خود، همیشه آنها را از آسیب دور نگه دارید.

نوروفیدبک
نوروفیدبک و بیوفیدبک

نورو و بیو فیدبک، سالهای زیادی است که پا به عرصه درمان گذاشته است و تجهیزات و نرم افزار های آن دائما در حال توسعه و به روز شدن است.
مجموعه هایپر کلینیک درمانی مهر ضمن مشارکت چند ساله خود با یکی از برترین موسسات دانش بنیان در حوزه تولید و طراحی دستگاه های نوروفیدبک، بیوفیدبک، EEG ، QEEG و نیز دستگاه های تخصصی حوزه مغز انسان و اشعه فعالیت دارد، همیشه ما را به روز نگه داشته است.

همچنین ارائه خدمات در این مجموعه با دستان توانمند متخصصا نروانپزشک و روانشناس انجام می پذیرد و اطمینان داریم که پس از پایان دوره ها درمان قطعی را تضمین نماییم.

شنوایی سنجی

شنوایی، یک ساختار مهم در رشد و تکامل بشر می باشد. شنیدن مهم ترین عامل یادگیری و به دلیل ساختار شهر نشینی یکی از موارد مهم تحت آسیب می باشد.
آلودگی های صوتی، امواج و بسیاری عوامل عفونی می تواند ما را در شنوایی سالم تهدید کند.
غربالکری دوره ای در این حوزه از نیازهای اصلی و مهم می باشد.

متخصصان و اساتید دانشگاهی مطرح ایران به ما افتخار دادند که قسمت مهمی از هایپر کلینیک درمانی مهر را راه اندازی نمایند و ما مفتخر به دریافت نتایج بسیار عالی در این حوزه از سوی مراجعین و بیماران هستیم.

تجهیزات روز، برندهای معتبر جهانی و ساختار غربالگری تخصصی، همه و همه موجب رتبه دار کردن این مجموعه بوده و می باشد.

دندانپزشکی

گروه تخصصی دندانپزشکی کودک و نوجوان، تفاوت های بسیاری با گروه عمومی این رشته دار. ما اتاق مخصوص، افراد دوره دیده و متخصص این حوزه را در کنار خود داریم و یونیت های مخصوص کودک و نوجوان داریم. با ما همراه باشید

دیگر خدمات هایپر کلینیک مهر

باشگاه ورزشی کودکان استثنایی

گروه های: اوتیسم، سندروم داون، فلج مغزی، بیش فعال، هایپر اکتیو، آسیب دبده بینایی، آسیب دیده شنوایی، مشکلات رفتاری و غیره پذیرفته می شود. هر یک از این گروه ها در زمان معین و روز های مشخص فعالیت می کنند و ناظر آنها یک روانشناس و متخصص کودکان استثنایی است.
همچنین این باشگاه ورزشی در روزهای خاص پذیرای سالمندان، سالخوردگان و افراد بسیار ارزشمند در سنین بالا می باشد. از این رو برنامه های ویژه و تخصصی برای این گروه ارزشمند دارا می باشیم.

اولین و تنها باشگاه ورزشی کودک و نوجوان با نیاز ویژه
کافه گیم و کلاب گیم "مجالستان"

در این مجموعه تمامی بازی های فکری روی میزی و دو تا چند نفره، نیز بازی های فکری رکورد دار یک نفره جهانی آموزش داده می شود و تحت نظر مربی برای مسابقات جهانی آماده می شوند.
شرکت "رز گیم" به عنوان اسپانسر این مجموعه یکی از بزرگترین طراحان و تولید کنندگان اسباب بازی های کاربردی و جدی کشور می باشد.

اولین کلاب آموزشی و مسابقات بازی های فکری جهانی در ایران
کلاب عکاسی و آتلیه عکاسی "عکاسخانه مهر"

مجهز به تجهیزات روز عکاسی و تصویر برداری در جهت گروه های: تخصصی کودکان، تخصصی نوجوانان، بزرگسال، پرتره، تبلیغاتی و عکاسی صنعتی با حضور متخصصان و هنرمندان مطرح حوزه هنرهای بصری و عکاسی ایران.
در این مجموعه آموزش و تربیت هنرجو نیز به صورت تخصصی با ارائه مدارک معتبر انجام میشود.

در این مجموعه آموزش و ارائه خدمات تخصصی همزمان صورت می پذیرد
آموزشگاه هنرهای تجسمی "رنگارستان"

مجموعه ای کامل و بزرگ برای آموزش و تربیت هنرجویان حوزه هنرهای بصری، طراحی، نقاشی، مجسمه سازی، خوش نویسی، تذهیب و نیز برگزاری دوره های آموزشی ویژه کنکور هنر با حضور اساتید برجسته کشوری و مطرح در این زمینه.

هنرهای تجسمی، نقاشی، طراحی، خوشنویسی و تذهیب
موسسه آموزشهای تحصیلی مهر

موسسه آموزشهای تکمیلی منشور مهر، یکی از موسسات معتبر در زمینه استعدادیابی تحصیلی و شغلی برای دانش آموزان مقطع ۸ و ۹ (قبل از متوسطه) و نیز استعداد سنجی علمی دانش آموزان مقطع ۱۱ و ۱۲ (قبل از دانشگاه) برای بهبود کیفیت آموزشی و اثر بخشی تحصیلات برای ورود به بازار می باشد.
این موسسه با حضور اساتید مطرح دانشگاهی و دکترین روانشناسی و رشته های مهم در سنجش استعدادهای فردی، سال ها است که فعالیت پژوهشی و اجرایی در این حوزه انجام می دهد و افتخار داریم که تا کنون ظرف ۱۰ سال گذشته حدود ۳۰۰۰ دانش آموز را استعداد سنجی نموده ایم و موفقیت ایشان را شاهد بوده ایم.

مرکز استعدادیابی تحصیلی قبل از متوسطه و قبل از دانشگاه
خانه استعدادیابی هنری مهر

۱۲ سال فعالیت پژوهشی، ۴ سال به صورت همزمان فعالیت آزمایشی و اکنون ۸ سال است که ما بنیانگذار استعدادیابی هنری در ایران هستیم.
استعدادیابی هنری یکی از مهمترین ساختار های شناخت فردی و خود شناسی محسوب میشود. زیرا مغز انسان وابسته به ۷ شاخه هنری و دارای ۱۴ کارکرد اجرایی می باشد که با شناخت و تربیت آن در تمامی زمینه های: تحصیلی، شغلی، هنری، ورزشی، مدیریتی، اجتماعی، روابط بین فردی و دیگر موارد از این دست، نیازمند شناخت بهتر از توانایی نیمکره برتر مغز خود هستیم.
این مهم برای گروه های سنی ۳ تا ۴ سال آزمایشی و ۴ تا ۹۹ سال قطعی می باشد.

بنیانگذار استعدادیابی هنری در ایران

روانشناسان و پزشکان

بهترین روانشناسان تهران و بهترین روانشناسان ایران

بهترین روانشناسان کودک و نوجوان تهران و بهترین روانشناسان کودک و نوجوان ایران

ارتباط جهت هماهنگی وقت:

۰۹۳۶۳۰۰۸۰۳۲

۰۹۱۰۶۹۶۵۰۱۰

۰۲۱-۷۷۴۹۶۰۷۰

۰۲۱-۷۷۰۳۲۴۷۰

۰۲۱-۲۲۵۹۹۲۰۹

۰۲۱-۸۶۱۲۹۵۹۷

۰۲۱-۷۷۲۶۵۴۷۲

۰۲۱-۸۶۱۲۹۲۶۳

۰۲۱-۲۲۵۹۹۲۱۵

دکتر روانشناس کودک، روانشناس کودک، متخصص روانشناسی کودک، متخصص روانشناسی خانواده، دکتر روانشناس خانواده، دکتر روانشناس نوجوان، روانشناس نوجوان، متخصص روانشناسی نوجوان، فوق تخصص روانشناس کودک و نوجوان، متخصص ترنس، دکتر ترنس، کلینیک ترنس، مرکز تخصصی ترنس، مرکز تخصصی بیش فعالی، مرکز تخصصی اوتیسم