قوانین و مقررات رزرو وقت

قوانین و مقررات رزرو وقت

به هایپر کلینیک درمانی مهر خوش آمدید

مقدمه:

سالها است که برای نیاز های درمانی خود به مکانهای مختلفی مراجعه می کنیم و ساختمانهای پزشکان بسیاری را می شناسیم که گروهی از درمانگران در آن حضور دارند.

اکنون به لطف خدا و همت مردان و زنان درمانگر، توانستیم بزرگترین هایپر کلینیک درمانی کشور را راه اندازی نماییم.

از این رو اعلام میداریم، در مسیر پیشرفت این رسالت بزرگ حتما به رهنمودهای شما مردم فهیم نیازمندیم.

قوانین تعیین وقت پزشکان:

همان طور که می دانید، تعیین وقت برای یک پزشک همیشه مشمول کمی انتظار برای مکالمه و ویزیت می باشد. زیرا گاهی نیاز است با یک بیمار بیشتر از زمان تعیین شده مکالمه صورت پذیرد. از این رو ساعت حضور شما ممکن است در همان زمان منجر به ملاقات گردد و گاهی ممکن است با کمی تاخیر انجام شود.

 

تقاضا داریم حتما راس ساعت مشخص شده در فضای بزرگ و دلنشین هایپر کلینیک درمانی مهر حضور بهم رسانید و تا زمان ملاقات پزشک مربوطه از خود پذیرایی کنید.

 

خوشحال هستیم که ما را برای ارائه خدمت انتخاب کردید.

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل

قوانین تعیین وقت روانشناسان:

به اطلاع می رساند، تعیین وقت برای یک روانشناس، مشاور و درمانگر حوزه غیر دارویی یک مدت زمان ثابت دارد که حداقل آن از نظر سازمان بهداشت جهانی ۴۵ دقیقه تعریف شده است.

جلسات اول در هر حوزه از زیر مجموعه های درمانهای غیر دارویی جلسه شرح حال می باشد. زیرا باید درمانگر با سبک زندگی شما، مشکلات گذشته، اتفاقات گذشته تا حال، همچنین چرا ها و چگونگی زندگی مراجع کاملا آشنا شود.

از این رو هیچ گاه جلسه اول جزو جلسات درمانی محسوب نمی گردد.

حال باید بدانید اگر نیازمند دریافت خدمت و راهکارهای درمانی نزد همکاران حوزه روانشناختی و درمانهای غیر دارویی، مانند: کاردرمانی، گفتار درمانی، رفتار درمانی، بازی درمانی، هنر درمانی، موسیقی درمانی و غیره می باشد، حتما باید ۲ وقت ملاقات پشت هم را رزرو نمایید.

 

تقاضا داریم حتما کمی زودتر از ساعت مشخص شده در فضای بزرگ و دلنشین هایپر کلینیک درمانی مهر حضور بهم رسانید و تا زمان ملاقات درمانگر مربوطه، از خود پذیرایی کنید.

 

خوشحال هستیم که ما را برای ارائه خدمت انتخاب کردید.

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل

توجه مهم

قبل از هر چیز از شما سپاس گذاریم که ما را انتخاب کردید. نکته قابل توجه در زمان تعیین وقت این است که شما حداقل سه روز قبل از نیاز به مراجعه خود باید رزرو را انجام داده باشید. زیرا هم نیازمند بررسی سوپروایزر می باشد و هم نیازمند تایید اداره مالی و حسابداری می باشد.

همچنین شما باید زمان ویزیت و ملاقات خود را به درستی برنامه ریزی نمایید. تمامی مشکلات مربوط به مسیر شما تا هایپر درمانی مهر، ترافیک، تغییر برنامه شما، مشکلات پیش بینی نشده و غیره و غیره بر عهده خود شما می باشد و هیچ مسئولیتی در خصوص هزینه های ویزیت، جابجایی وقت و دیگر موارد بر عهده مدیران هایپر کلینیک مهر نمی باشد.

 

در زمان تعیین وقت به تمامی موارد فوق توجه بفرمایید.

با تشکر

روابط عمومی و امور بین الملل

بهترین روانشناسان تهران و بهترین روانشناسان ایران

بهترین روانشناسان کودک و نوجوان تهران و بهترین روانشناسان کودک و نوجوان ایران

ارتباط جهت هماهنگی وقت:

۰۹۳۶۳۰۰۸۰۳۲

۰۹۱۰۶۹۶۵۰۱۰

۰۲۱-۷۷۴۹۶۰۷۰

۰۲۱-۷۷۰۳۲۴۷۰

۰۲۱-۲۲۵۹۹۲۰۹

۰۲۱-۸۶۱۲۹۵۹۷

۰۲۱-۷۷۲۶۵۴۷۲

۰۲۱-۸۶۱۲۹۲۶۳

۰۲۱-۲۲۵۹۹۲۱۵

دکتر روانشناس کودک، روانشناس کودک، متخصص روانشناسی کودک، متخصص روانشناسی خانواده، دکتر روانشناس خانواده، دکتر روانشناس نوجوان، روانشناس نوجوان، متخصص روانشناسی نوجوان، فوق تخصص روانشناس کودک و نوجوان، متخصص ترنس، دکتر ترنس، کلینیک ترنس، مرکز تخصصی ترنس، مرکز تخصصی بیش فعالی، مرکز تخصصی اوتیسم