کافه گیم و کلاب گیم رومیزی

کافه گیم و کلاب گیم رومیزی

به کافه گیم خوش آمدید

اولین کلاب تخصصی بازی های هوش و ورزشی

مغز انسان دارای ۱۴ کارکرد اجرایی بسیار مهم است که همه آن را می توان از طریق بازی های روی میزی (Board Game) و نیز از طریق برخی بازی های دیجیتالی (Digital Game) به طور تخصصی درگیر و تقویت نمود.

در سراسر جهان بازی های بسیار زیادی هست که آسیب زننده و مخرب می باشد. همچنین اعتیاد به بازی ها یک موضوع کاملا اجتناب ناپذیر برای علاقمندان به آن می باشد که ما در کافه گیم، با حضور متخصصان روانشناسی، توانسته ایم جهت، زمان، کنترل، هدف و برنامه داشته باشیم تا فرد بازیگر از انرژی و هزینه صرف شده بتواند در جهت قهرمانی در مسابقات کشوری و جهانی بهره گیری کند.

ما در این مسیر اولین هستیم و امید آن داریم که تنها ترین باقی نمانیم.

مخاطبان گرامی به زودی پس از بروز رسانی مطالب سایت لینک های زیر باز خواهد شد و اطلاعات تخصصی تری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تا آن زمان می توانید سوالات خود را از بخش پشتیبانی در ساعات اداری (۹ صبح تا ۱۴) به صورت تماس تلفنی و ساعات غیر اداری به صورت پیام در واتساپ بپرسید.

 

۰۹۱۰۶۹۶۵۰۱۰

بهترین روانشناسان تهران و بهترین روانشناسان ایران

بهترین روانشناسان کودک و نوجوان تهران و بهترین روانشناسان کودک و نوجوان ایران

ارتباط جهت هماهنگی وقت:

۰۹۳۶۳۰۰۸۰۳۲

۰۹۱۰۶۹۶۵۰۱۰

۰۲۱-۷۷۴۹۶۰۷۰

۰۲۱-۷۷۰۳۲۴۷۰

۰۲۱-۲۲۵۹۹۲۰۹

۰۲۱-۸۶۱۲۹۵۹۷

۰۲۱-۷۷۲۶۵۴۷۲

۰۲۱-۸۶۱۲۹۲۶۳

۰۲۱-۲۲۵۹۹۲۱۵

دکتر روانشناس کودک، روانشناس کودک، متخصص روانشناسی کودک، متخصص روانشناسی خانواده، دکتر روانشناس خانواده، دکتر روانشناس نوجوان، روانشناس نوجوان، متخصص روانشناسی نوجوان، فوق تخصص روانشناس کودک و نوجوان، متخصص ترنس، دکتر ترنس، کلینیک ترنس، مرکز تخصصی ترنس، مرکز تخصصی بیش فعالی، مرکز تخصصی اوتیسم